کارگاه ساخت شیشه دوجداره استاندارد چه خصوصیاتی دارد؟

کارگاه ساخت شیشه دوجداره

چرا همه به سمت پنجره های دوجداره گرایش پیدا می کنند؟ این سوالی است که جواب آن را برایتان در این مقاله خواهیم گفت.
در گذشته که از پنجره های یک جداره استفاده می شد در فصل تابستان اتاق شما گرم تر و در فصل زمستان اتاق شما سردتر می شد و همچین سر و صدا راحت تر نفوذ می کرد. در شهرهای شلوغ که صداهای بلند و آزاردهنده ای وجود دارد و زمانی این مسئله تبدیل به مشکل شد که صداهای مزاحم به درون منزل بخصوص در زمان استراحت شما هم می آمدند و باعث می شدند که انسان با خیالی آسوده به استراحت بپردازد. پس اینها همه دلایلی شد تا کارگاه ساخت شیشه دوجداره شروع به فعالیت کنند و به ساخت پنجره های استاندارد بپردازند و به روی دیوار ها نصب کنند. امروزه انواع در و پنجره های دوجداره و سه جداره، دکوراتیو شیشه در ابعاد مختلف تولید و عرضه می شود.
کارگاه های ساخت شیشه دوجداره

مزایای پنجره دوجداره

  • پنجره های دوجداره در مصرف انرژی بسیار به صرفه هستند و باعث می شوند انرژی کمتر به بیرون درز کند.

 پنجره دو جداره یا عایق بندی شده از دو صفحه شیشه ای که توسط چسب پلی سولفاید به هم متصل شده اند، استفاده می کند که در نتیجه میزان گرمای ورودی که وارد خانه شما می شود و یا از آن خارج می شود را به شدت کاهش می دهد. در نتیجه، منزل شما در تمام مدت تابستان سردتر و در زمستان گرمتر خواهد بود.

  • پنجره های دوجداره مانند پنبه هایی در گوش شما خواهد بود.

از آنجا که پنجره های دوجداره ضخیم تر هستند و از امکاناتی نذیر چسب شیشه سکوریت استفاده می کنند، در کاهش صداها و نویزهایی که می توانند وارد خانه شما شوند، بسیار خوب عمل می کنند. این کار بخصوص برای کسانی که محل زندگی شان در نزدیکی فرودگاه است و یا همسایه هایی که از حیوانات خانگی پر سر و صدا نگهداری می‌کنند و یا در شلوغ ترین مناطق شهر ساکن هستند، بسیار مفید است.

  • پنجره های دوجداره امنیت  منزل شما را به سطح بالایی می برد.

باز کردن پنجره های دو جداره از خارج دشوار است و این باعث افزایش سطح ایمنی خانه شما می شود و دزدان و سارقین دیگر نمی‌توانند وارد منزل شما شوند.

کارگاه تولید شیشه دوجداره

نحوه ساخت و کاربرد شیشه صنعتی دوجداره

فروش چسب پلی سولفاید ازجمله مشاغل تخصصی در زمینه تهیه شیشه های دوجداره است همچنین، صنایع و کارخانجات بدون نظارت مهندسین و کارشناسان متبحر و ماهر نمی توانند محصولاتی با کیفیت بسیار بالا تولید کنند. خط تولید کارخانجات زیر نظر این افراد و کارگران ماهر محصولاتی را که تولید کرده اند را روانه بازار می کنند. استفاده از ماشین آلات صنعتی، مهندسین خبره و کارگران ماهر در کارگاه ساخت شیشه دوجداره و کارخانجات اطمینان بخش محصولات و اعتبار بخش آنها می باشد. مراحل تولید هر محصول متفاوت است برخی از کارخانجات و کارگاه های ساخت شیشه دوجداره کلیه مراحل ساخت توسط ماشین آلات صنعتی انجام شده و در برخی از کارخانجات بخشی از کارها توسط کارگران صورت می گیرد. ساخت شیشه های صنعتی و دوجداره از مواردی است که قسمتی از آن توسط دستگاه های صنعتی و بخشی توسط نیروی انسانی صورت می پذیرد. و رعایت استاندارد های تولید به درستی انجام می شود به طور مثال تمام مواد اولیه تولید شده در کارگاه ساخت شیشه دوجداره استاندارد و درجه یک هستند و اگر استاندارد نباشند این محصول به چرخه تولید بر می گردد.

ساخت شیشه دوجداره

۷ قدم تا راه اندازی کارگاه ساخت شیشه دوجداره

کارگاه های تولید شیشه دوجداره باید بدانند که برای راه اندازی و شروع فعالیت خود چه مراحلی پیش رو است:

  • قدم اول : تهیه مکانی برای کارگاه
  • قدم دوم : تهیه انرژی برق مورد نیاز ( سه فاز یا یک فاز)
  • قدم سوم: تهیه کمپرسور هوای مناسب
  • قدم چهارم : لوله کشی پنوماتیک
  • قدم پنجم: تهیه و خرید دستگاه های مورد نیاز
  • قدم ششم : تامین یراق و پروفیل upvc
  • قدم هفتم : پرسنل و نیروی انسانی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *