• پژوهش پلیمر فراز

واحد فنی این شرکت خود را ملزم می داند پس از آزمایش های اولیه  تولید، هر گونه پشتیبانی فنی و فروش را جهت رضایت مشتریان انجام دهد.

واحد کنترل کیفیت کلیه محصولات تولیدی را با دقت از لحاظ آیتم های  لازم مورد آزمایش دقیق قرار داده و فقط کالاهای تایید شده به مشتریان تحویل می گردد.

واحد خرید شرکت تمامی مواد اولیه را از منابع معتبر داخلی و خارجی تهیه می نماید و سخت گیری شدیدی در تهیه مواد اولیه دارد زیرا ثابت بودن کیفیت بالا از اهداف این واحد می باشد.

واحد فروش شرکت با سیاست تعامل با مشتریان خود را ملزم به همکاری و مشتری مداری می داند و در مورد پرداخت مشتریان حداکثر همکاری را با آنها انجام می دهد.

پژوهش پلیمر فراز چسب پلی سولفاید

شرکت پژوهش پلیمر فراز « سهامی خاص » به شماره ثبت ۴۵۳۸۹۸

در سال ۱۳۸۹، جمعی از صنعتگران صنعت شیمیایی که دارای چند دهه تجربه در تولید و تجارت مواد شیمیایی بودند، به این باور رسیدند که امکان تولید چسب پلی سولفاید به عنوان درزگیر شیشه های دو جداره در داخل کشور وجود دارد. در این راستا مراحل اولیه طرح توجیهی آغاز شد و با تلاش و پشتکار مراحل اجرائی کار با موفقیت انجام شد و در اردیبهشت سال ۱۳۹۰ اولین تولیدات وارد بازار گردید که با استقبال مصرف کنندگان روبرو شد. هم اکنون، شرکت پژوهش پلیمر فراز به عنوان اولین تولید کننده این محصول مهم در صنعت رو به رشد شیشه های دو جداره، محصولات خود را با برندهای Tidakol ،Araz ،Sealan و BFE  به واحد های تولیدی جهت مصارف ماشینی و دستی و در بسته بندی بشکه های بزرگ و کوچک و قوطی های بزرگ و کوچک ارائه می نماید.
برای خرید چسب پلی سولفاید می توانید با تیم فروش پژوهش پلیمر فراز تماس بگیرید.

شرکت پژوهش پلیمر فراز همواره از کلیه انتقادات و پیشنهادات مشتریان استقبال نموده و به دقت موارد مطرح شده را مورد بررسی و تحقیق قرار می دهد. امید است این خدمت صادقانه بتواند کمکی هر چند کوچک به این صنعت باشد و روز به روز این خدمت رسانی گسترش بیشتری یابد.

یکی از افتخارات شرکت پژوهش پلیمر فراز این است که در سال ۱۳۹۰ همزمان با تولیدات این شرکت، واردات چسب پلی سولفاید از کشورهای دیگر روند نزولی خود را آغاز کرد. امید است با توسعه تولیدات روزی فرا رسد که کشور از واردات چسب پلی سولفاید بی نیاز گردد.

از آنجایی که مواد اولیه به کار رفته در تولید چسب های پلی سولفاید عموما” تابع شرایط آب و هوایی می باشد، بالطبع سرد شدن و گرم شدن دمای محیط می تواند بر روی ویسکوزیته چسب پلی سولفاید اثر بگذارد.

به طور مثال در شرایط گرم یعنی فصل های بهار و تابستان که نوسان هوا بین ۲۵ الی ۵۰ درجه سانتی گراد است، ویسکوزیته چسب بسیار پایین آمده و چسب رقیق و شل می شود و بالعکس در شرایط سرد یعنی فصل های زمستان و پاییز، که عموما” درجه حرارت زیر ۲۰ درجه سانتی گراد است (برخی از شهرهای غربی و شمالی به زیر صفر درجه می رسد) است، ویسکوزیته چسب بسیار بالا رفته و چسب غلیظ و سفت می شود.

لذا شرکت پژوهش پلیمر فراز با درک این موضوع و به نسبت شرایط آب وهوایی کشور فرمول های چسب پلی سولفاید خود را در دو دسته تابستانی و زمستانی تولید می نماید و درهر فصل به نسبت نیاز مشتری تغییراتی بر روی ویسکوزیته اعمال می نماید تا بهترین ویسکوزیته در زمان مصرف چسب برای مشتری حاصل شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با تیم فروش چسب پلی سولفاید تیداکل تماس بگیرید.

لوازم پنجره دوجداره پژوهش پلیمر فراز